JO12-1

Spelers:
Steijn Toonen, Milan Offerman, Jochem Saleh, Enrique Frankvoort, Max Kramer, Nathan Veen, Omar El Ghamarti, Tiers van der Heijde, Kris Knopjes, Sander Anrochte

Begeleiding

TrainerWillem Frankfoort
LeiderDanny Kramer
LeiderArjan Veen

Klassement - Zaterdag 2e klasse 08

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO12-1 7 6 1 0 19 49 - 11 38
2 Eemdijk JO12-1 7 6 0 1 18 61 - 23 38
3 VVZ '49 JO12-1 7 5 0 2 15 35 - 25 10
4 Altius JO12-2 7 4 0 3 12 16 - 15 1
5 Loosdrecht JO12-1 7 4 0 3 12 30 - 33 -3
6 Nieuwland ASC JO12-3 7 3 1 3 10 26 - 46 -20
7 NVC JO12-1 7 3 0 4 9 16 - 22 -6
8 Zuidvogels HSV De JO12-2 7 2 1 4 7 31 - 30 1
9 Baarn sv JO12-1 7 2 1 4 7 29 - 33 -4
10 BFC JO12-4 7 2 0 5 6 31 - 44 -13
11 TOV JO12-1 7 1 2 4 5 19 - 34 -15
12 Huizen JO12-2 7 1 0 6 3 19 - 46 -27

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 08

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
VVZ '49 JO12-1 NVC JO12-1 8 - 1
Huizen JO12-2 Nieuwland ASC JO12-3 0 - 1
Zuidvogels HSV De JO12-2 Altius JO12-2 1 - 2
TOV JO12-1 Loosdrecht JO12-1 3 - 5
Eemdijk JO12-1 BFC JO12-4 9 - 6
Baarn sv JO12-1 SDO JO12-1 3 - 7
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Huizen JO12-2 Baarn sv JO12-1 2 - 7
Nieuwland ASC JO12-3 BFC JO12-4 5 - 7
TOV JO12-1 NVC JO12-1 2 - 4
Loosdrecht JO12-1 VVZ '49 JO12-1 1 - 3
Zuidvogels HSV De JO12-2 Eemdijk JO12-1 4 - 7
Altius JO12-2 SDO JO12-1 0 - 3

Programma - Zaterdag 2e klasse 08

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO12-2 TOV JO12-1 Sportpark Berestein
08:30 Nieuwland ASC JO12-3 Eemdijk JO12-1 Sportpark Nieuwland
09:00 Loosdrecht JO12-1 Zuidvogels HSV De JO12-2 Sportpark Hallinckveld
10:00 NVC JO12-1 Huizen JO12-2 Sportpark Naarden
11:00 BFC JO12-4 Baarn sv JO12-1 Sportpark Meerweg
16:30 SDO JO12-1 VVZ '49 JO12-1 Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Baarn sv JO12-1 VVZ '49 JO12-1 Sportpark Ter Eem
09:00 Loosdrecht JO12-1 SDO JO12-1 Sportpark Hallinckveld
09:45 TOV JO12-1 Nieuwland ASC JO12-3 Sportpark Ter Eem
10:00 Eemdijk JO12-1 NVC JO12-1 Sportpark De Vinken
10:30 Zuidvogels HSV De JO12-2 BFC JO12-4 Sportpark Wolfskamer
10:30 Huizen JO12-2 Altius JO12-2 Sportpark Wolfskamer
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO12-2 Nieuwland ASC JO12-3 Sportpark Berestein
09:45 Baarn sv JO12-1 Zuidvogels HSV De JO12-2 Sportpark Ter Eem
11:00 BFC JO12-4 Huizen JO12-2 Sportpark Meerweg
11:15 NVC JO12-1 Loosdrecht JO12-1 Sportpark Naarden
11:45 VVZ '49 JO12-1 TOV JO12-1 Sportpark Zonnegloren
14:00 SDO JO12-1 Eemdijk JO12-1 Sportpark De Kuil
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Loosdrecht JO12-1 Altius JO12-2 Sportpark Hallinckveld
10:00 Nieuwland ASC JO12-3 VVZ '49 JO12-1 Sportpark Nieuwland
10:00 Eemdijk JO12-1 Baarn sv JO12-1 Sportpark De Vinken
10:30 Huizen JO12-2 SDO JO12-1 Sportpark Wolfskamer
10:30 Zuidvogels HSV De JO12-2 NVC JO12-1 Sportpark Wolfskamer
10:30 TOV JO12-1 BFC JO12-4 Sportpark Ter Eem