JO11-5

Spelers:
Rijk Adriaansens, Mohammed Ali, Imrane Azarfane, Issam Azarfane, Jonathan Beenakkers, Imran Boutakhrit, Pepijn de Bruijn, Emre Sarac, Jesse Schuchhard, Jarno de Wit

Begeleiding

TrainerJurjan Adriaansens
LeiderMarco Beenakkers

Klassement - Zaterdag 5e klasse 12

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Olympia '25 JO11-2 7 7 0 0 21 62 - 14 48
2 AS'80 JO11-10 7 7 0 0 21 55 - 9 46
3 Victoria JO11-6 6 5 0 1 15 50 - 13 37
4 Bilt De FC JO11-6 6 4 0 2 12 40 - 23 17
5 Loosdrecht JO11-2 7 4 0 3 12 38 - 31 7
6 Gooi 't sc JO11-1M 7 4 0 3 12 23 - 22 1
7 Laren 99 sv JO11-3 7 3 0 4 9 42 - 39 3
8 DOSC JO11-5 7 2 0 5 6 22 - 39 -17
9 Soest SO JO11-5 7 2 0 5 6 18 - 36 -18
10 SVM JO11-2 6 1 0 5 3 16 - 54 -38
11 SDO JO11-5 7 1 0 6 3 6 - 61 -55
12 Wasmeer JO11-4 6 0 0 6 0 12 - 43 -31

Uitslagen - Zaterdag 5e klasse 12

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO11-6 DOSC JO11-5 8 - 1
Soest SO JO11-5 Laren 99 sv JO11-3 1 - 13
Wasmeer JO11-4 AS'80 JO11-10 1 - 9
Olympia '25 JO11-2 SVM JO11-2 15 - 1
Bilt De FC JO11-6 Gooi 't sc JO11-1M 5 - 2
Loosdrecht JO11-2 SDO JO11-5 8 - 0
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO11-6 Soest SO JO11-5 6 - 0
Gooi 't sc JO11-1M Laren 99 sv JO11-3 7 - 1
SVM JO11-2 Loosdrecht JO11-2 4 - 10
Bilt De FC JO11-6 Wasmeer JO11-4 7 - 2
DOSC JO11-5 AS'80 JO11-10 1 - 8
Olympia '25 JO11-2 SDO JO11-5 15 - 0

Programma - Zaterdag 5e klasse 12

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 DOSC JO11-5 Wasmeer JO11-4 Sportpark DOSC
10:30 SVM JO11-2 Bilt De FC JO11-6 Sportpark Van Eck
10:30 Gooi 't sc JO11-1M Olympia '25 JO11-2 Sportpark Berestein
11:30 Laren 99 sv JO11-3 Loosdrecht JO11-2 Sportpark Laarder Engh
13:30 SDO JO11-5 Victoria JO11-6 Sportpark De Kuil
13:30 AS'80 JO11-10 Soest SO JO11-5 Sportpark Klein Brandt
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Soest SO JO11-5 Loosdrecht JO11-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
09:30 Olympia '25 JO11-2 DOSC JO11-5 Sportpark Berestein
11:00 Bilt De FC JO11-6 AS'80 JO11-10 Sportpark Weltevreden
12:00 SVM JO11-2 Laren 99 sv JO11-3 Sportpark Van Eck
12:30 Victoria JO11-6 Gooi 't sc JO11-1M Sportpark Loosdrecht
12:30 Wasmeer JO11-4 SDO JO11-5 Sportpark Anna's Hoeve
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Soest SO JO11-5 Bilt De FC JO11-6 Sportpark "Bosstraat-Oost"
09:00 Loosdrecht JO11-2 Olympia '25 JO11-2 Sportpark Hallinckveld
09:35 SDO JO11-5 SVM JO11-2 Sportpark De Kuil
10:30 Gooi 't sc JO11-1M DOSC JO11-5 Sportpark Berestein
11:30 Laren 99 sv JO11-3 Wasmeer JO11-4 Sportpark Laarder Engh
12:00 AS'80 JO11-10 Victoria JO11-6 Sportpark Klein Brandt
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Wasmeer JO11-4 Soest SO JO11-5 Sportpark Anna's Hoeve
08:30 DOSC JO11-5 Loosdrecht JO11-2 Sportpark DOSC
09:30 Olympia '25 JO11-2 AS'80 JO11-10 Sportpark Berestein
09:30 Victoria JO11-6 Laren 99 sv JO11-3 Sportpark Loosdrecht
10:00 SVM JO11-2 Gooi 't sc JO11-1M Sportpark Van Eck
11:30 Bilt De FC JO11-6 SDO JO11-5 Sportpark Weltevreden
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:50 Wasmeer JO11-4 SVM JO11-2 Sportpark Anna's Hoeve