JO11-4

Spelers:
Dilan van Doorn, Winston van Doorn, Moaad Hadaoui, Ruben van der Hoorn, Bruno Krom, Guillaume Schepers, Gabriel Swart, Bram van de Wallen, Suleyman Yigitsoy

Begeleiding

TrainerKees van der Hoorn
LeiderBastiaan Krom
LeiderNanda van der Hoorn

Klassement - Zaterdag 5e klasse 11

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Buitenboys sc. JO11-9 6 5 1 0 16 31 - 9 22
2 Forza Almere JO11-1 6 5 1 0 16 32 - 18 14
3 AS'80 JO11-7 6 4 1 1 13 23 - 16 7
4 AS'80 JO11-9 6 3 1 2 10 27 - 20 7
5 SDO JO11-4 6 2 2 2 8 22 - 18 4
6 IJburg AFC JO11-6 5 2 1 2 7 20 - 20 0
7 Victoria JO11-5 5 2 1 2 7 13 - 14 -1
8 Almere FC JO11-3 5 1 0 4 3 18 - 27 -9
9 FC Weesp JO11-3 6 1 0 5 3 17 - 34 -17
10 AFC Quick 1890 JO11-8 1 0 0 1 0 2 - 4 -2
11 Buitenboys sc. JO11-5 1 0 0 1 0 2 - 5 -3
12 Baarn sv JO11-3 5 0 0 5 0 6 - 28 -22

Uitslagen - Zaterdag 5e klasse 11

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. JO11-5 AS'80 JO11-9 2 - 5
IJburg AFC JO11-6 AFC Quick 1890 JO11-8 4 - 2
Almere FC JO11-3 Buitenboys sc. JO11-9 2 - 6
Baarn sv JO11-3 Forza Almere JO11-1 3 - 4
FC Weesp JO11-3 Victoria JO11-5 4 - 5
AS'80 JO11-7 SDO JO11-4 2 - 2
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO11-7 FC Weesp JO11-3 4 - 1
Buitenboys sc. JO11-9 IJburg AFC JO11-6 6 - 1
AS'80 JO11-9 Victoria JO11-5 4 - 2
BVV '31 JO11-2 Baarn sv JO11-3 7 - 0
Almere FC JO11-3 AFC Quick 1890 JO11-8 -
SDO JO11-4 Forza Almere JO11-1 1 - 4

Programma - Zaterdag 5e klasse 11

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Forza Almere JO11-1 IJburg AFC JO11-6 Sportpark Annapark
10:30 AFC Quick 1890 JO11-8 Buitenboys sc. JO11-5 Sportpark Dorrestein
11:30 Victoria JO11-5 Baarn sv JO11-3 Sportpark Loosdrecht
12:05 SDO JO11-4 Almere FC JO11-3 Sportpark De Kuil
13:30 Buitenboys sc. JO11-9 AS'80 JO11-7 Sportpark Polderkwartier
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 FC Weesp JO11-3 AFC Quick 1890 JO11-8 Sportpark Papelaan
09:30 Almere FC JO11-3 AS'80 JO11-9 Sportpark De Marken
09:30 Baarn sv JO11-3 IJburg AFC JO11-6 Sportpark Ter Eem
11:15 Buitenboys sc. JO11-5 SDO JO11-4 Sportpark Polderkwartier
11:45 Buitenboys sc. JO11-9 Forza Almere JO11-1 Sportpark Polderkwartier
12:15 AS'80 JO11-7 Victoria JO11-5 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 IJburg AFC JO11-6 Almere FC JO11-3 Sportpark IJburg
08:30 AFC Quick 1890 JO11-8 Buitenboys sc. JO11-9 Sportpark Dorrestein
09:45 Baarn sv JO11-3 AS'80 JO11-7 Sportpark Ter Eem
10:45 Victoria JO11-5 Buitenboys sc. JO11-5 Sportpark Loosdrecht
12:00 Forza Almere JO11-1 FC Weesp JO11-3 Sportpark Annapark
14:00 SDO JO11-4 AS'80 JO11-9 Sportpark De Kuil
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 AS'80 JO11-9 IJburg AFC JO11-6 Sportpark Klein Brandt
09:00 FC Weesp JO11-3 Baarn sv JO11-3 Sportpark Papelaan
10:50 Almere FC JO11-3 Victoria JO11-5 Sportpark De Marken
11:15 Buitenboys sc. JO11-5 Forza Almere JO11-1 Sportpark Polderkwartier
11:45 Buitenboys sc. JO11-9 SDO JO11-4 Sportpark Polderkwartier
15:00 AS'80 JO11-7 AFC Quick 1890 JO11-8 Sportpark Klein Brandt
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 AFC Quick 1890 JO11-8 Baarn sv JO11-3 Sportpark Dorrestein
11:15 Buitenboys sc. JO11-5 Almere FC JO11-3 Sportpark Polderkwartier
12:00 AS'80 JO11-9 FC Weesp JO11-3 Sportpark Klein Brandt