JO11-3

Spelers:
Roeland van de Bijl, Roemer Eijben, Justin Giele, Lennard Noteboom, Jesse Post, Daan Remeeus, Nout Remeeus, Daniel de Vries, Jan Wevers

Begeleiding

TrainerSander Remeeus

Klassement - Zaterdag 4e klasse 13

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Buitenboys sc. JO11-7 7 6 1 0 19 45 - 18 27
2 DOB JO11-1 6 5 1 0 16 42 - 14 28
3 Zuidvogels HSV De JO11-4 7 5 1 1 16 40 - 21 19
4 Huizen JO11-5 7 4 1 2 13 38 - 21 17
5 SDO JO11-3 7 4 1 2 13 22 - 10 12
6 BFC JO11-7 6 3 0 3 9 33 - 26 7
7 AS'80 JO11-6 7 3 0 4 9 27 - 26 1
8 GeuzenMiddenmeer JO11-4 7 3 0 4 9 23 - 39 -16
9 NVC JO11-2 7 2 0 5 6 23 - 29 -6
10 Sporting Almere JO11-4 6 1 0 5 3 19 - 36 -17
11 Muiden sc. JO11-2 7 1 0 6 3 17 - 57 -40
12 Muiderberg sc. JO11-2 6 0 1 5 1 15 - 47 -32

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 13

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO11-6 Muiderberg sc. JO11-2 9 - 4
Muiden sc. JO11-2 DOB JO11-1 1 - 10
Huizen JO11-5 BFC JO11-7 5 - 4
Buitenboys sc. JO11-7 Zuidvogels HSV De JO11-4 4 - 2
NVC JO11-2 Sporting Almere JO11-4 4 - 7
GeuzenMiddenmeer JO11-4 SDO JO11-3 2 - 1
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Muiden sc. JO11-2 Huizen JO11-5 0 - 14
GeuzenMiddenmeer JO11-4 AS'80 JO11-6 3 - 2
Buitenboys sc. JO11-7 Sporting Almere JO11-4 7 - 4
DOB JO11-1 Muiderberg sc. JO11-2 10 - 1
Zuidvogels HSV De JO11-4 NVC JO11-2 4 - 2
SDO JO11-3 BFC JO11-7 3 - 0

Programma - Zaterdag 4e klasse 13

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO11-7 AS'80 JO11-6 Sportpark Meerweg
09:30 DOB JO11-1 Buitenboys sc. JO11-7 Sportpark DOB
10:00 Sporting Almere JO11-4 GeuzenMiddenmeer JO11-4 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
10:00 Zuidvogels HSV De JO11-4 Muiden sc. JO11-2 Sportpark Wolfskamer
12:30 Muiderberg sc. JO11-2 NVC JO11-2 Sportpark De Negen Morgen
15:00 SDO JO11-3 Huizen JO11-5 Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Zuidvogels HSV De JO11-4 Muiderberg sc. JO11-2 Sportpark Wolfskamer
09:45 Huizen JO11-5 Sporting Almere JO11-4 Sportpark Wolfskamer
10:00 Buitenboys sc. JO11-7 SDO JO11-3 Sportpark Polderkwartier
10:30 Muiden sc. JO11-2 BFC JO11-7 Sportpark Bredius - Muiden
10:30 GeuzenMiddenmeer JO11-4 DOB JO11-1 Sportpark Voorland
12:15 AS'80 JO11-6 NVC JO11-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 DOB JO11-1 SDO JO11-3 Sportpark DOB
09:45 NVC JO11-2 Buitenboys sc. JO11-7 Sportpark Naarden
10:00 Sporting Almere JO11-4 Zuidvogels HSV De JO11-4 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
10:00 Muiderberg sc. JO11-2 Huizen JO11-5 Sportpark De Negen Morgen
12:15 BFC JO11-7 GeuzenMiddenmeer JO11-4 Sportpark Meerweg
13:30 AS'80 JO11-6 Muiden sc. JO11-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Zuidvogels HSV De JO11-4 DOB JO11-1 Sportpark Wolfskamer
09:30 Huizen JO11-5 AS'80 JO11-6 Sportpark Wolfskamer
10:00 Buitenboys sc. JO11-7 BFC JO11-7 Sportpark Polderkwartier
10:30 Muiden sc. JO11-2 Sporting Almere JO11-4 Sportpark Bredius - Muiden
10:30 GeuzenMiddenmeer JO11-4 Muiderberg sc. JO11-2 Sportpark Voorland
13:35 SDO JO11-3 NVC JO11-2 Sportpark De Kuil