JO11-2

Spelers:
Dilano Bakker, Frits Gambon, Elias Hendricks, Tom Klootwijk, Job Legemaat, Julian Mulder, Jessy Vermanen, Thijs Vugteveen

Begeleiding

TrainerWim Brouwer
TrainerRonald van de Heuvel
LeiderHusien Kandraoui

Klassement - Zaterdag 2e klasse 10

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Huizen JO11-2 6 4 2 0 14 43 - 17 26
2 Laren 99 sv JO11-2 4 3 1 0 10 22 - 17 5
3 Zuidvogels HSV De JO11-2 5 3 1 1 10 18 - 8 10
4 Almere FC JO11-2 6 3 1 2 10 41 - 23 18
5 Muiderberg sc. JO11-1 6 3 1 2 10 17 - 20 -3
6 AS'80 JO11-4 5 3 0 2 9 21 - 26 -5
7 Sporting Almere JO11-3 4 1 0 3 3 14 - 17 -3
8 Wasmeer JO11-2 5 1 0 4 3 10 - 35 -25
9 Waterwijk asc JO11-4 2 0 0 2 0 4 - 12 -8
10 SDO JO11-2 5 0 0 5 0 11 - 26 -15

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 10

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Muiderberg sc. JO11-1 Waterwijk asc JO11-4 4 - 1
Almere FC JO11-2 Sporting Almere JO11-3 4 - 3
Wasmeer JO11-2 Huizen JO11-2 2 - 11
AS'80 JO11-4 SDO JO11-2 9 - 3
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Wasmeer JO11-2 Laren 99 sv JO11-2 3 - 6
AS'80 JO11-4 Muiderberg sc. JO11-1 3 - 2
Huizen JO11-2 Waterwijk asc JO11-4 8 - 3
Waterwijk asc JO11-5 Sporting Almere JO11-3 1 - 15
Zuidvogels HSV De JO11-2 Almere FC JO11-2 3 - 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 10

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Zuidvogels HSV De JO11-2 Wasmeer JO11-2 Sportpark Wolfskamer
09:00 Waterwijk asc JO11-4 Almere FC JO11-2 Sportpark Rie Mastenbroek
10:40 SDO JO11-2 Laren 99 sv JO11-2 Sportpark De Kuil
11:30 Sporting Almere JO11-3 AS'80 JO11-4 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Laren 99 sv JO11-2 Sporting Almere JO11-3 Sportpark Laarder Engh
09:30 Zuidvogels HSV De JO11-2 Waterwijk asc JO11-4 Sportpark Wolfskamer
10:00 Muiderberg sc. JO11-1 Almere FC JO11-2 Sportpark De Negen Morgen
13:45 AS'80 JO11-4 Huizen JO11-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Laren 99 sv JO11-2 AS'80 JO11-4 Sportpark Laarder Engh
09:30 Huizen JO11-2 SDO JO11-2 Sportpark Wolfskamer
11:30 Sporting Almere JO11-3 Zuidvogels HSV De JO11-2 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
12:00 Muiderberg sc. JO11-1 Wasmeer JO11-2 Sportpark De Negen Morgen
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Zuidvogels HSV De JO11-2 Huizen JO11-2 Sportpark Wolfskamer
11:15 Wasmeer JO11-2 Sporting Almere JO11-3 Sportpark Anna's Hoeve
12:00 Laren 99 sv JO11-2 Muiderberg sc. JO11-1 Sportpark Laarder Engh
12:00 AS'80 JO11-4 Waterwijk asc JO11-4 Sportpark Klein Brandt
13:35 SDO JO11-2 Almere FC JO11-2 Sportpark De Kuil
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Waterwijk asc JO11-4 Laren 99 sv JO11-2 Sportpark Rie Mastenbroek