JO11-1

Spelers:
Bas Boek, Joris Christiaans, Eilmar Hanna, Aimee Menting, Joshua van der Spek, Samuel Tuk, Merlijn Verhoeven, Noah van Vliet, Pepijn Wegdam, Hurui Yibark Tesfamichael

Shirtsponsor

Slaapwereld

Begeleiding

TrainerLuc de Jong

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse 4.3

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 DHSC JO11-1 7 6 1 0 19 50 - 11 39
2 PVCV JO11-1 7 6 1 0 19 35 - 13 22
3 Abcoude fc JO11-1 6 5 1 0 16 37 - 8 29
4 FC Aalsmeer JO11-1 7 4 0 3 12 21 - 20 1
5 Elinkwijk JO11-1 6 3 1 2 10 24 - 23 1
6 SDO JO11-1 5 3 0 2 9 17 - 26 -9
7 BFC JO11-2 7 3 0 4 9 28 - 24 4
8 Overbos sv. JO11-1 7 1 1 5 4 17 - 23 -6
9 Geinoord Nieuwegein JO11-1 7 1 1 5 4 16 - 33 -17
10 Huizen JO11-1 5 1 0 4 3 11 - 30 -19
11 Altius JO11-1 7 1 0 6 3 18 - 40 -22
12 Koninklijke HFC JO11-3 3 0 0 3 0 2 - 25 -23

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse 4.3

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
FC Aalsmeer JO11-1 Overbos sv. JO11-1 1 - 4
Koninklijke HFC JO11-3 DHSC JO11-1 0 - 10
Altius JO11-1 Elinkwijk JO11-1 3 - 7
Abcoude fc JO11-1 Geinoord Nieuwegein JO11-1 9 - 1
PVCV JO11-1 Huizen JO11-1 6 - 1
BFC JO11-2 SDO JO11-1 3 - 6
Uitslagen 08-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Koninklijke HFC JO11-3 Geinoord Nieuwegein JO11-1 0 - 6
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BFC JO11-2 Koninklijke HFC JO11-3 9 - 2
Elinkwijk JO11-1 DHSC JO11-1 2 - 6
Abcoude fc JO11-1 Huizen JO11-1 9 - 1
Geinoord Nieuwegein JO11-1 PVCV JO11-1 3 - 5
Altius JO11-1 FC Aalsmeer JO11-1 1 - 3
SDO JO11-1 Overbos sv. JO11-1 5 - 4

Programma - Zaterdag Hoofdklasse 4.3

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 DHSC JO11-1 PVCV JO11-1 Sportpark Thorbecke
08:30 Overbos sv. JO11-1 Koninklijke HFC JO11-3 Sportpark Overbos
10:30 Huizen JO11-1 BFC JO11-2 Sportpark Wolfskamer
10:45 Elinkwijk JO11-1 Abcoude fc JO11-1 Sportpark Elinkwijk
11:15 Geinoord Nieuwegein JO11-1 Altius JO11-1 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
12:05 SDO JO11-1 FC Aalsmeer JO11-1 Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO11-1 Overbos sv. JO11-1 Sportpark Berestein
10:15 FC Aalsmeer JO11-1 Huizen JO11-1 Sportpark FC Aalsmeer
10:15 Koninklijke HFC JO11-3 PVCV JO11-1 Sportpark Koninklijke HFC
11:00 BFC JO11-2 Elinkwijk JO11-1 Sportpark Meerweg
12:00 Abcoude fc JO11-1 SDO JO11-1 Sportpark Hollandse Kade
14:15 Geinoord Nieuwegein JO11-1 DHSC JO11-1 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 DHSC JO11-1 FC Aalsmeer JO11-1 Sportpark Thorbecke
08:30 PVCV JO11-1 Abcoude fc JO11-1 Sportpark Fletiomare Oost
08:45 Koninklijke HFC JO11-3 Altius JO11-1 Sportpark Koninklijke HFC
10:30 Elinkwijk JO11-1 SDO JO11-1 Sportpark Elinkwijk
10:30 Huizen JO11-1 Geinoord Nieuwegein JO11-1 Sportpark Wolfskamer
11:30 Overbos sv. JO11-1 BFC JO11-2 Sportpark Overbos
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO11-1 Huizen JO11-1 Sportpark Berestein
08:35 BFC JO11-2 DHSC JO11-1 Sportpark Meerweg
09:00 Geinoord Nieuwegein JO11-1 Elinkwijk JO11-1 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
10:15 FC Aalsmeer JO11-1 Koninklijke HFC JO11-3 Sportpark FC Aalsmeer
10:30 Abcoude fc JO11-1 Overbos sv. JO11-1 Sportpark Hollandse Kade
10:45 SDO JO11-1 PVCV JO11-1 Sportpark De Kuil
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:15 Koninklijke HFC JO11-3 Abcoude fc JO11-1 Sportpark Koninklijke HFC
09:30 Huizen JO11-1 SDO JO11-1 Sportpark Wolfskamer