JO11-1

Spelers:
Bas Boek, Joris Christiaans, Eilmar Hanna, Aimee Menting, Joshua van der Spek, Samuel Tuk, Merlijn Verhoeven, Noah van Vliet, Pepijn Wegdam, Hurui Yibark Tesfamichael

Shirtsponsor

Slaapwereld

Begeleiding

TrainerLuc de Jong

Laatste nieuws over JO11-1

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse K

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Graveland 's JO11-1 10 8 2 0 26 52 - 18 34
2 Sporting Almere JO11-1 10 7 1 2 22 38 - 17 21
3 Huizen JO11-1 10 6 1 3 19 39 - 22 17
4 Buitenveldert sc. JO11-2 10 6 0 4 18 40 - 39 1
5 Argon JO11-1 10 5 2 3 17 37 - 30 7
6 BFC JO11-2 10 5 1 4 16 44 - 28 16
7 Breukelen FC JO11-1 10 4 1 5 13 35 - 42 -7
8 RKDES JO11-1 10 4 0 6 12 30 - 47 -17
9 SDO JO11-1 10 3 2 5 11 46 - 44 2
10 Zuidvogels HSV De JO11-1 10 2 1 7 7 18 - 34 -16
11 FC Weesp JO11-1 10 1 3 6 6 28 - 48 -20
12 Altius JO11-1 10 1 2 7 5 20 - 58 -38

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse K

Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Sporting Almere JO11-1 Altius JO11-1 10 - 0
Zuidvogels HSV De JO11-1 Huizen JO11-1 0 - 5
Buitenveldert sc. JO11-2 BFC JO11-2 4 - 3
Graveland 's JO11-1 Breukelen FC JO11-1 6 - 0
RKDES JO11-1 FC Weesp JO11-1 6 - 3
Argon JO11-1 SDO JO11-1 1 - 3
Uitslagen 16-05-2019
Thuis Uit Uitslag
RKDES JO11-1 Zuidvogels HSV De JO11-1 3 - 1
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Breukelen FC JO11-1 Zuidvogels HSV De JO11-1 5 - 4
Sporting Almere JO11-1 Graveland 's JO11-1 1 - 1
Huizen JO11-1 RKDES JO11-1 6 - 0
FC Weesp JO11-1 BFC JO11-2 1 - 6
Altius JO11-1 Argon JO11-1 3 - 3
SDO JO11-1 Buitenveldert sc. JO11-2 7 - 3

Programma - Zaterdag Hoofdklasse K

Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO11-1 Zuidvogels HSV De JO11-1 Sportpark Berestein
09:00 FC Weesp JO11-1 Graveland 's JO11-1 Sportpark Papelaan
09:45 BFC JO11-2 Argon JO11-1 Sportpark Meerweg
10:00 Huizen JO11-1 Sporting Almere JO11-1 Sportpark Wolfskamer
11:30 Breukelen FC JO11-1 Buitenveldert sc. JO11-2 Sportpark Broekdijk-Oost
14:30 SDO JO11-1 RKDES JO11-1 Sportpark De Kuil