JO10-3

JO10-3

Spelers:
Mohammed Abjij, Badr Bazougan, Nino Landacta, Amin Ouamar, Wouter Reijnen, Kay Broersen, Ties Spelt, Boris Vos

Begeleiding

TrainerRudy Spelt

Programma - Zaterdag 3e klasse 09

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen JO10-4 AS'80 JO10-6 Sportpark Wolfskamer
08:45 Buitenboys sc. JO10-7 Muiderberg sc. JO10-1 Sportpark Polderkwartier
09:00 Diemen sv. JO10-3 SDO JO10-3 Sportpark Diemen
10:00 Waterwijk asc JO10-5 Almere FC JO10-2 Sportpark Rie Mastenbroek
10:00 Sporting Almere JO10-3 FC Weesp JO10-4 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
11:15 Buitenboys sc. JO10-5 Olympia '25 JO10-3 Sportpark Polderkwartier
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:15 Olympia '25 JO10-3 Sporting Almere JO10-3 Sportpark Berestein
09:45 SDO JO10-3 Buitenboys sc. JO10-5 Sportpark De Kuil
10:00 Waterwijk asc JO10-5 Buitenboys sc. JO10-7 Sportpark Rie Mastenbroek
10:50 Almere FC JO10-2 Huizen JO10-4 Sportpark De Marken
12:00 FC Weesp JO10-4 Diemen sv. JO10-3 Sportpark Papelaan
12:45 AS'80 JO10-6 Muiderberg sc. JO10-1 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen JO10-4 Olympia '25 JO10-3 Sportpark Wolfskamer
08:30 Muiderberg sc. JO10-1 FC Weesp JO10-4 Sportpark De Negen Morgen
08:45 Buitenboys sc. JO10-7 SDO JO10-3 Sportpark Polderkwartier
10:15 AS'80 JO10-6 Almere FC JO10-2 Sportpark Klein Brandt
11:15 Buitenboys sc. JO10-5 Waterwijk asc JO10-5 Sportpark Polderkwartier
11:30 Sporting Almere JO10-3 Diemen sv. JO10-3 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 SDO JO10-3 AS'80 JO10-6 Sportpark De Kuil
09:15 Olympia '25 JO10-3 Buitenboys sc. JO10-7 Sportpark Berestein
10:00 Waterwijk asc JO10-5 Sporting Almere JO10-3 Sportpark Rie Mastenbroek
10:15 Diemen sv. JO10-3 Muiderberg sc. JO10-1 Sportpark Diemen
12:00 FC Weesp JO10-4 Huizen JO10-4 Sportpark Papelaan
12:25 Almere FC JO10-2 Buitenboys sc. JO10-5 Sportpark De Marken
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:15 Olympia '25 JO10-3 FC Weesp JO10-4 Sportpark Berestein
11:15 Buitenboys sc. JO10-5 AS'80 JO10-6 Sportpark Polderkwartier