responsive image

Wedstrijden

Programma

Thuis

Datum Aanvang Thuis Uit
04-04-2020 09:00 SDO JO13-2 Roda '46 JO13-5
04-04-2020 09:00 SDO JO14-2 Wasmeer JO14-2
04-04-2020 09:30 SDO JO12-3 AFC Quick 1890 JO12-8
04-04-2020 09:30 SDO MO11-1 Waterwijk asc MO11-2
04-04-2020 10:30 SDO JO13-1 SCH '44 JO13-1
04-04-2020 11:00 SDO JO12-1 Victoria JO12-4
04-04-2020 11:00 SDO MO15-1 Ilpendam MO15-1
04-04-2020 11:30 SDO JO11-2 Sporting Almere JO11-4
04-04-2020 12:00 SDO MO13-2 Houten MO13-2
04-04-2020 13:00 SDO JO19-2 VVZ '49 JO19-2
04-04-2020 13:00 SDO JO15-3 Volendam (rkav) JO15-4
04-04-2020 13:15 SDO MO17-1 Soest SO MO17-1
04-04-2020 13:30 SDO JO13-5 Buitenboys sc. JO13-5
04-04-2020 15:00 SDO JO19-5 Hooglanderveen JO19-5
04-04-2020 15:00 SDO JO17-2 BFC JO17-3
04-04-2020 15:00 SDO JO15-2 Hoogland JO15-3
05-04-2020 11:00 SDO 2 Velsen Rkvv 2

Uit

Datum Aanvang Thuis Uit
04-04-2020 08:30 Jonathan JO15-2 SDO JO15-1
04-04-2020 08:30 Eemnes JO12-2 SDO JO12-2
04-04-2020 09:00 Zuidvogels HSV De JO13-3 SDO JO13-4
04-04-2020 10:30 Wasmeer JO16-2 SDO JO16-2
04-04-2020 10:30 Spakenburg MO15-1 SDO MO15-2
04-04-2020 10:30 Gooi 't sc MO13-2 SDO MO13-1
04-04-2020 11:00 Soest SO G1 SDO G1
04-04-2020 11:00 BFC JO11-4 SDO JO11-1
04-04-2020 11:45 Nieuwland ASC JO16-2 SDO JO16-1
04-04-2020 12:15 Zuidvogels HSV De JO19-3 SDO JO19-3
04-04-2020 12:30 Buitenboys sc. 2 SDO 2
04-04-2020 12:30 AS'80 JO13-4 SDO JO13-3
04-04-2020 13:15 't Goy JO16-3 SDO JO16-3
04-04-2020 14:30 Zuidvogels HSV De 4 SDO 3
04-04-2020 16:10 AFC Quick 1890 MO17-1 SDO MO17-2
05-04-2020 11:00 PVC 2 SDO 3
05-04-2020 11:00 Olympia '25 4 SDO 4

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
29-03-2020 SDO 2 Purmersteijn 2
29-03-2020 SDO 3 Ouderkerk sv. 2
29-03-2020 SDO 4 Graveland 's 4
29-03-2020 Baarn sv 2 SDO 5
28-03-2020 SDO 2 RAP sv. 2
28-03-2020 SDO 3 Olympia '25 3
28-03-2020 SDO G1 Only Friends G5G
28-03-2020 SDO JO19-1 Bilt De FC JO19-1
28-03-2020 Huizen JO19-3 SDO JO19-3
28-03-2020 SDO JO19-4 Victoria JO19-4
28-03-2020 Merino's de JO19-2 SDO JO19-5
28-03-2020 SDO JO17-1 SCH '44 JO17-1
28-03-2020 Victoria JO17-3 SDO JO17-2
28-03-2020 SDO JO16-1 Graveland 's JO16-1
28-03-2020 SDO JO16-2 Cobu Boys JO16-2
28-03-2020 SDO JO16-3 AFC Quick 1890 JO16-3
28-03-2020 SDO JO15-1 CDW JO15-1
28-03-2020 Eemnes JO15-2 SDO JO15-2
28-03-2020 Abcoude fc JO15-2 SDO JO15-3
28-03-2020 SDO JO14-1 Waterwijk asc JO14-3
28-03-2020 Saestum JO14-2 SDO JO14-2
28-03-2020 Spakenburg JO13-1 SDO JO13-1
28-03-2020 VVZ '49 JO13-2 SDO JO13-2
28-03-2020 SDO JO13-3 Wasmeer JO13-1
28-03-2020 SDO JO13-4 AS'80 JO13-5
28-03-2020 FC Weesp JO13-2 SDO JO13-5
28-03-2020 BFC JO12-5 SDO JO12-2
28-03-2020 SDO JO11-2 Hooglanderveen JO11-5
28-03-2020 SDO JO11-3 Eemnes JO11-3
28-03-2020 BFC MO17-1 SDO MO17-1
28-03-2020 SDO MO17-2 Hooglanderveen MO17-2
28-03-2020 Abcoude fc MO15-1 SDO MO15-1
28-03-2020 SDO MO15-2 Victoria MO15-1
28-03-2020 SDO MO13-1 Almere FC MO13-1
28-03-2020 FC Weesp MO13-1 SDO MO13-2
28-03-2020 Eemnes MO11-1 SDO MO11-1