SDO Veilinggids online beschikbaar!

Publicatiedatum: 21-09-2022
SDO Veilinggids online beschikbaar!
Lees meer over:
SDO Veiling
Het aftellen is nu echt begonnen. Over precies 9 dagen (vrijdag 30 september) vindt de grote SDO-veiling 2022 plaats in ons clubhuis! In samenwerking met Veiling-op-je-club zijn we bijna klaar om er een prachtige avond van te maken!
 
Zoals beloofd, willen we graag iedereen in de gelegenheid stellen om zich goed voor te bereiden op het bieden op alle prachtige items die er de 30ste voorbij zullen gaan komen. Daarom is de SDO veilinggids via deze link per direct online beschikbaar. Hier vind je alle veilingitems in een keurig overzicht, samen met een aantal prachtige interviews met bekende personen die onze club en Support Casper een warm hart toedragen.
 
Via onze socials zullen we de komende dagen een aantal van die prachtige items uitlichten, om de voorpret maximaal aan te wakkeren!
 
Veel plezier met het doornemen van de gids!
 
Het SDO veiling-team
Lees meer over:
SDO Veiling