SDO Bussum
Zoeken op deze site
SDO D1 - BFC D2 : 2-9 (2-6)
Vandaag stond de thuiswedstrijd tegen de D2 van BFC op het programma. BFC begon eer overtuigend en wist al na 2 minuten te scoren, waarbij de tweede treffer voor BFC na nog een viertal minuten viel. Er was weinig tegen de overmacht te doen, maar SDO had op dat moment de moed nog niet opgegeven.
Na een mooie aanval viel de eerste SDO-treffer, en leek het team op te leven. BFC had echter duidelijk de overhand en SDO kwam eigenlijk niet verder dan slechts 3 goede aanvallen. We moeten er zeker moed uit putten dat er van die 3 aanvallen 2 succesvol waren. De tweede treffer was een zeer overtuigend doelpunt, maar helaas vielen er aan de andere kant wat meer. Bij rust was het 6-2 in het voordeel van BFC.
In de tweede helft begon SDO als een gelijkwaardige tegenstander. Geruime tijd werd stand gehouden, maar gaande weg zakte het spel weer wat in. BFC profiteerde daarvan en wist tot driemaal toe te scoren. Mede door het uitvallen van twee van verdedigers van SDO werd de einduitslag 2-9.
De 2 goede punten van deze wedstrijd:
- 3 aanvallen in de eerste helft, 2 doelpunten
- penalty gestopt door Harm
Wat 2 verbeterpunten:
- We hebben moeite om elkaar strak aan te spelen, waardoor er meer balverlies is dan we kunnen gebruiken
- In aanvallend opzicht zou de bal wat sneller rond kunnen. Er komt dan meer ruimte waardoor we onze spitsen beter kunnen benutten.
Pluimen voor deze week gaan naar Jerrel en Luc voor hun tomeloze inzet, en naar Harm voor de gestopte penalty.
Voor volgende week staat er nog niets op het programma, dat is een weekend voor bekerwedstrijden, daar zijn we al uit. Wie weet komt er een oefenwedstrijd ... of een ander voorstel ... ?







