Een wedstrijd ... maar niet de beste!
Na een paar weken niet gespeeld te hebben voor de competitie, mochten de heren van de A1 het vandaag opnemen tegen laagvlieger Laren. Gezien de ranglijst ging men er vanuit dat dit een eenvoudige middag zou worden voor de Bussumse delegatie. Dit bleek in praktijk niet zo te zijn.
Onder leiding van een nieuwe trainer is Laren een geduchte tegenstander geworden in deze competitie en proberen zij het met verzorgd voetbal de tegenstander lastig te maken.
Klik op de foto voor meer
SDO startte de eerste minuten na de aftrap redelijk scherp, een goede aanval over de rechtervleugel gaf een eerste signaal af naar de defensie van onze Larense opponenten. In een eerste helft waarin SDO wel enkele mogelijkheden creëerde, maar matig speelde, kwam Laren op een voorsprong. Zwak ingrijpen van de Bussumse defensie gaf Laren de kans om de score te openen. Geheel onterecht was het zeker niet.
SDO speelde zwak, ongeconcentreerd en met enig gevoel van overschatting, maar maakte toch na een goede aanval de 1-1. Na rust eigenlijk geen ander beeld, SDO herpakt zich enigszins door meer te voetballen, maar Laren is scherp en alert in de persoonlijke duels. Diverse mogelijkheden krijgen beide ploegen en beiden weten dan ook eenmaal te scoren: 2-2.
De laatste 10 minuten breken aan wanneer SDO een vrije trap krijgt aan de zijlijn van het veld. De bal valt op de rand van de 16 meter van Laren, enige kluts, maar belandt voor de voeten van een SDO speler. Deze wipt hem op en schiet met een droog en geplaatst schot de bal achter de verbouwereerde keeper van Laren : 3-2. In de allerlaatste minuut krijgt Laren nog een tweetal goede mogelijkheden om op gelijke hoogte te komen, maar zowel de SDO-keeper als het richtingsgevoel van Laren zit hen in de weg om te scoren.
SDO A1 wint weer, maar overtuigt in zijn eerste officiële wedstrijd van 2012 niet. De tegenstanders zullen erop uit zijn om de eerste verliespartij van SDO een feit te maken, dus spelers en begeleiding: Blijf scherp en gemotiveerd en maak er een goede tweede reeks van!








