Avondwedstrijd WK Groep
Op vrijdag 18 november is een avondwedstrijd voor de WK gepland. De wedtrijden van zaterdag 19 november vervallen hierdoor. We verzamelen die dag vanaf 18.30 en de wedstrijden beginnen om 19.00u en duren net als op zaterdag 45 minuten en dus tot 19.45u. Daarna nemen we nog een kwartierje penalties.
Het schema voor die avond ziet er als volgt uit:
- Kinderen moeten thuis gegeten en gedronken hebben en warme kleding meenemen (een trainingspak?)
- 19.00 – 19.15 acht teams spelen onderling tegen elkaar op 4 velden
- 1915. – 19.30 vier teams spelen direct hun tweede wedstrijd tegen elkaar, overige vier teams gaan dan een pannenkoek eten
- 19.30 – 19.45 vier veldteams gaan nu pannenkoeken eten, pannenkoekeneters spelen hun tweede onderlinge wedstrijd
- 19.45 – 20.00 alle spelers nemen penalty’s in onderlinge competitie, 20.00 douchen, omkleden en naar huis
- Zaterdagprogramma gaat dus niet door!!!
Er is die avond een heuse huifkar geregeld waarin de kinderen een pannekoek kunnen eten die ter plekke vers bereidt wordt. De kosten hiervoor worden deels vergoed door SDO en komen deels voor rekening van de ouders. Wij zullen die avond een bus neerzetten waarin een bijdrage kan worden afgegeven van EUR 2,- per speler.
































